Čalounictví Bursa, Radimovice 105 ♦ 463 44 Sychrov

Tel.: +420 602 188 277  E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
         +420 777 142 269
otevřeno: po-pá: 8:00 - 15:00                              

                       

 

Sedací soupravy

Sedací souprava je dominantou interiéru, proto je velmi důležité, aby byla pohodlná, měla správně zvolené provedení, barvu a druh potahu. Nabízíme pohodlné čalouněné sedací soupravy. Pohovky, klasické i rohové sedací soupravy, otomany, taburety a křesla Vám vyrobíme na míru. Vyberte si z několika modelových řad. Nabízíme pevné varianty sedacích souprav, soupravy s úložným prostorem nebo soupravy s rozkládací plochou na spaní. Každou sedací soupravu je možné přizpůsobit dle požadovaného rozměru a dispozic zákazníka, nebo kombinací jiných prvku z jiných typů sedaček. Sedací soupravu si můžete sestavit dle velikosti daného prostoru a dle vašeho přání.

Nabízíme nepřeberné množství různých vzorů potahových materiálů. Záleží jen na vašem vkusu, jakou čalouněnou sedací soupravu si vyberete. Výběr je opravdu velký, jistě najdete tu pravou čalouněnou sedací soupravu, která zkrášlí váš obývací pokoj, nebo třeba kancelář. Čalouněné sedací soupravy a křesla se hodí prakticky do každého bytu či domu. Maximální pohodlí sedaček zaručuje použití kvalitních materiálů. Našim cílem je přinášet zákazníkům čalouněné sedací soupravy s moderním designem, který je charakterizován dokonalým pohodlím. Nebudete-li si vědět rady, rádi vám s výběrem sedačky pomůžeme.

 

Dominik  LUX  Isabela  Dolce  Dors  
Sedací souprava Dominik   Sedací souprava LUX   Sedací souprava Isabela   Sedací souprava Dolce   Sedací souprava Dors  

KONTAKT

Čalounictví Aleš Bursa
Radimovice 105
463 44 Sychrov

Tel.: +420 602 188 277
       +420 777 142 269
E-mail: bursa.ales@seznam.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:
po-pá: 8:00 – 15:00

Z naší nabídky

Čalounictví Bursa kompletní čalounické práce kontaktujte nás

Poptávka